Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорили проблеми реформування місцевого самоврядування

19.11.2013 в залі засідань райдержадміністрації відбувся одноденний тематичний семінар на тему: «Актуальні проблеми реформування місцевого самоврядування в Україні відповідно до європейських стандартів» для посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцев

19.11.2013 в залі засідань райдержадміністрації відбувся одноденний тематичний семінар на тему: «Актуальні проблеми реформування місцевого самоврядування в Україні відповідно до європейських стандартів» для посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, працівників райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.
Директор Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій          Б. Волошинський ознайомив присутніх із сучасними підходами до реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні і розповів про використання зарубіжного досвіду залучення громадськості до вирішення проблем розвитку територіальних громад.
Перший заступник начальника Головного управління юстиції в Івано-Франківській області В. Ковальчук звернув увагу присутніх на питання що стосуються імплементації Європейської хартії місцевого самоврядування у національне законодавство.
В кінці семінару присутнім продемонстрували фільм знятий в рамках проекту «Формування громадянського суспільства у сільських і селищних громадах  Івано-Франківської області» за підтримки Фонду Ганса Зайделя, який реалізується спільно з Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
Після семінару відбувся круглий стіл на якому присутні ділилися враженнями та задавали питання організаторам семінару. За підсумками проведеного семінару було вручено сертифікати, що засвідчують участь у одноденному виїзному тематичному семінарі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *