Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорили проходження 6-ї хвилі мобілізації в районі

        

        
10 серпня 2015 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука за участю керівника апарату райдержадміністрації Миколи Кравчука, заступника голови районної ради Івана Степника, заступника військового обласного комісара Олега Мороза, військового комісара Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК Олександра Матьошка та керівників служби безпеки, прокуратури, міліції, установ та організацій району, а також міського, селищних та сільських голів відбулась нарада з питань проведення 6- ї хвилі мобілізації на території району. 
На початку наради Богдан Зеленчук представив присутнім нового начальника райуправління  СБУ – Романа Парфана, який до цього часу очолював СБУ в м. Коломия.
Під час наради розглянуто питання про виконання на території району мобілізаційних завдань шостої хвилі мобілізації та обговорено проблемні питання, які виникають на місцях, під час проведення мобілізаційних заходів.
Сільські голови проінформували про труднощі пов’язані з врученням повісток,  фактичною  відсутністю  тих хто підлягає призову та мобілізації за місцем реєстрації та ін. За результатами наради органам місцевого самоврядування доручено активніше  залучати до мобілізаційних заходів працівників правоохоронних органів. Планується скласти  графік виїзду представників  силових структур, військового комісаріату в ті населені пункти, де сільським головам необхідна допомога для вручення повісток військовозобов’язаним. Про проведену роботу  відповідальні за цю роботу посадові  особи доповідатимуть  на наступній нараді, яку  заплановано провести найближчим часом.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *