Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Об’єднані, ми виживемо – Президент

Ми зможемо вижити, тільки якщо будемо об’єднані, причому не лише Уряд, Парламент і Президент, а – весь народ, заявив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю Першому національному телеканалу.

«Україна живе в умовах війни, в умовах окупованої території. Ми маємо подивитися в очі правді. Біля 25 відсотків промислового потенціалу країни зупинено, 10 відсотків – фізично зруйновано. Видатки на оборону сьогодні складають більше 90 мільярдів. При цьому країна знаходить сили, щоб це забезпечити. Поки йде війна, інвестиції в Україну не прийдуть, і людям треба казати правду», – сказав Президент.

Президент наголосив, що реформи не можуть бути швидкими і фактично їхнє проведення розпочалося після парламентських виборів.

Він нагадав, що після виборів швидко була сформована проєвропейська коаліція, яка працює над ухваленням необхідних для реформ рішень на законодавчому рівні. «Ми побудуємо іншу економіку, подолаємо корупцію. Причому долання корупції – не лише голосування за Антикорупційне бюро або за закони по боротьбі з корупцією. Корупція має конкретне прізвище, конкретне ім’я та людину, яка має сидіти у в’язниці», – сказав Президент.

Для цього влада приймає рішення, щоб втілити судову реформу, зокрема був ухвалений Закон «Про забезпечення права на справедливий суд». «Не можу змиритися з тим, що судова каста буде форпостом захисту хабарників та корупціонерів», – зазначив Президент. Глава держави сподівається, що найближчим часом буде завершене формування Вищої ради юстиції, яка дозволить посилити відповідальність суддів. Він нагадав, що Верховна Рада вже зняла недоторканість з 3 суддів.

Також Президент наголосив на медичній реформі. За його словами, було поставлене завдання за два місяці показати конкретні кроки: закупівлями ліків мають займатись не корумпованими чиновниками, а міжнародні організації, а також має бути скасована реєстрація ліків, які сертифіковані в США, країнах ЄС та «Великої Сімки».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *