Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обирай та голосуй за найкращий ескіз до поштової марки «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього»

З 2 по 4 травня включно кожен бажаючий має можливість взяти участь в опитуванні за ескіз до нової поштової марки «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». Онлайн-голосування пройде в застосунку Дія та на сторінках офіційних соціальних мереж Укрпошти:  FacebookІnstagramа також у Телеграм-каналі СЕО Укрпошти.

З-поміж 350 ескізів, які надіслали на конкурс діти віком до 16 років з різних регіонів нашої країни, на фінальне голосування експертною командою Укрпошти було обрано 7 фіналістів. На конкурсних роботах юні художники зобразили мирне життя України, сучасні і комфортні міста, затишні села, щасливі та благополучні родини. Під час відбору перевага надавалася роботам, які відповідали заявленій темі, містили оригінальний творчий задум та мали глибоке емоційне наповнення, вирізнялися високим рівнем художнього виконання.

Ескіз, який в результаті народного опитування набере найбільшу кількість голосів, буде зображено на новій поштовій марці України «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». Презентація та офіційне введення поштової марки в обіг заплановано 1 червня – до Міжнародного дня захисту дітей.

Результати народного опитування оголосять 5 травня на офіційних сторінках соціальних мереж Укрпошти.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *