Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обітниця ліцеїста

        У Прикарпатському військово-спортивному ліцеї сьогодні, 14 жовтня, у свято Покрови, відбулася посвята в ліцеїсти. Учні 1-го курсу склали обітницю ліцеїста. В рамках заходу вихованці поклали квіти до меморіальної дошки першому директору ліцею Дичковському Оресту Миколайовичу та хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих вояків, які загинули за волю України. Опісля хлопці заспівали пісню «За Україну, за її волю». 
      З привітальним словом до юнаків  звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Крицький, голова районної ради Василь Попович, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, представник обласного військового комісаріату Іван Білий.  Директор ліцею Микола Мартинюк розповів про історію створення закладу та назвав прізвища випускників, які захищають Україну в зоні АТО. Присутні  вшанували хвилиною мовчання двох випускників, які загинули на Сході та тих, хто відав своє життя на майдані Незалежності під час революції Гідності.   
       Ведуча розповіла, що ще з часів Київської Русі і до наших днів свято Покрови духовно об’єднувало всіх українців, до того ж Свята Покрова була заступницею від всіх бід. А тому не випадково, що саме в цей день учні ліцею дають обітницю перед Господом та обіцяють бути продовжувачами героїчних традицій нашої держави.
     Понад 100 хлопців з 22 областей України склали обітницю ліцеїста, в якій молодь урочисто обіцяла бути вірними і надійними товаришами, берегти честь свого ліцею, самовіддано служити Батьківщині, сумлінно готувати себе до військової служби та до захисту незалежної держави.

      «В цей прекрасний осінній день вся Україна святкує свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Нащадки  козаків, бійців Холодного яру, вояків УНР, січових стрільців, вояків УПА, саме ці люди в свій час боролися за українську державу.  Кожна їхня смерть ставала цеглиною Незалежності України. Від імені районної державної адміністрації вітаю Вас зі святом, закликаю дотримуватись обітниці і не забувати ті слова, що Ви промовляли» – зазначив перший заступник  голови районної державної адміністрації Андрій Крицький.   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *