Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обласна комплексна програма легалізації зарплати дала свої перші позитивні результати

 

news-image

 

news-image
Комплексна програма заходів з легалізації заробітної плати, розроблена на Прикарпатті, була результативною, констатував на засіданні колегії облдержадміністрації начальник головного управління Міндоходів в області Віктор Рахміль.

«Область впродовж останніх двох років з питань легалізації зарплати посідала у загальноукраїнському рейтингу з 24 по 27 місця, – зауважив посадовець. – За підсумками двох кварталів поточного року ми перемістилися на 9 місце».

Внаслідок реалізації програми, до чого долучилися 22 установи та організації, станом на початок грудня на Івано-Франківщині було виявлено 2,7 тис. неоформлених найманих працівників. Із 2,1 тис. з них вже укладено трудові угоди. До бюджету надійшло додатково близько 2 млн. грн. прибуткового податку, значно зменшилася кількість юридичних і фізичних осіб, які виплачували зарплату, меншу від законодавчо визначеного рівня.

Як зазначалося на колегії, і у подальшому представникам влади на місцях потрібно приділяти посилену увагу питанням легалізації заробітної плати, ретельно координуючи свою роботу з виконанням комплексної обласної програми.

«Якщо ви взялися очолювати міста і райони, – наголосив голова облдержадміністрації Василь Чуднов, – треба брати на себе відповідальність, в тому числі й за збір всіх податків, які повинні надходити до бюджетів. Особлива увага повинна бути до легалізації заробітної плати».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *