Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обласна премія імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького покликана утверджувати та збагачувати історичну пам’ять народу

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій провели перше засідання комісії з присудження обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького.
Члени комісії розглянули твори та роботи, які надійшли на конкурс у 2019 році в номінаціях: духовне друковане слово; образотворче та народне сакральне мистецтво; реставрація сакральних об’єктів; новостворені сакральні об’єкти.

Віталій Федорів наголосив, що обласною премією відзначають твори духовної літератури, мистецтва і архітектури, виконані на найвищому професійному рівні, які стали мистецьким надбанням, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність і стали видатною подією у мистецькому, духовному житті Прикарпаття.

У першому турі члени комісії провели попередній відбір творів і робіт та допустили всі пропозиції до другого туру конкурсу, який відбудеться 10 грудня цього року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *