Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обласна військова адміністрація налагодила тісну та ефективну співпрацю з міжнародними донорами

Іу будні, і у святкові дні керівники обласної військової адміністрації працюють над залученням допомоги від міжнародних донорів для якнайефективнішого задоволення нагальних потреб Збройних сил України, підрозділів територіальної оброни та наших громадян, які постраждали від війни.

У суботу, 2 липня, заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зустрілася з представниками чеської організації «Людина в біді», яка залучена до проєктів та програм у сфері гуманітарної допомоги.

Прикарпаття від 24 лютого, коли на нашу державу віроломно напала росія, уже прихистило більше 145 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Їм надано соціальне житло, постійно здійснюється моніторинг актуальних потреб для комфортного перебування. Переселенці регулярно забезпечуються продуктами харчування, засобами гігієни, побутовою технікою, ліками. Людям похилого віку, особам з інвалідністю надається необхідна медична та паліативна допомога.

Тому створення належних умов перебування цих людей, поповнення резерву всього необхідного потребує посиленої уваги органів влади.

«Обласна військова адміністрація налагодила тісну та ефективну співпрацю з організацією «Людина в біді» щодо надання фінансової допомоги та забезпечення продуктами харчування внутрішньо переміщених людей, – зазначила Людмила Сірко. – Для цього обмінюємося актуальною інформацією про потреби у продуктових наборах та оперативно розподіляємо їх територіальним громадам області. Сьогодні ми передали майже 500 таких наборів Івано-Франківській територіальній громаді, у якій проживає найбільша кількість переселенців. А загалом від організації отримали вже понад 5000 продуктових наборів. Допомога наших міжнародних партнерів є дуже необхідною і вагомою для нас. Тому ми щиро дякуємо представникам організації «Людина в біді» і впевнені, що разом нам вдасться перемогти ворога. Слава Україні!».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *