Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обласна військова адміністрація продовжує активно реалізовувати соціальний проєкт «Турбота про родину Героя»

Надзвичайно важливо підтримувати і допомагати сім’ям наших воїнів. У рамках проєкту «Турбота про родину Героя», ініційованого головою обласної державної адміністрації – начальником обласної державної адміністрації Світланою Онищук,  вісімнадцять членів родин загиблих мали можливість ознайомитися з  краєвидами нашого краю.

У рамках пізнавальної екскурсії  вони оглянули історичні пам’ятки Прикарпаття  та  мали можливість побувати у релігійно-історичному комплексі «Гора над Дністром». Тут облаштований і дитячий майданчик, фотозони, літній майданчик з естрадою, каплиця та високий оглядовий майданчик, з якого можна споглядати придністровські краєвиди.

Також у програмі – відвідання міста Рогатин, що є батьківщиною знаменитої українки Роксолани, та зупинилися біля її пам’ятника.  Після чого родини загиблих воїнів оглянули храм, в якому колись, за легендами, правив її батько, – церкву Св. Духа в м. Рогатин, що входить у світову спадщину UNESCO та є унікальною пам’яткою сакрального будівництва XVI ст.

Цього екскурсійного дня вони також  мали можливість оглянути панораму села Чесники Рогатинської громади та відвідати церкву святого Михаїла, що є однією з найдавніших на Івано-Франківщині. Вона заснована у XIV столітті. Цей храм є пам’яткою архітектури національного значення. А на завершення  родини наших воїнів побували у  дегустаційному залі опільських олій.

Зауважимо, що обласна військова адміністрація активно реалізовує проєкт «Турбота про родину Героя».  Запрошуємо долучатися родини полеглих Героїв та готельєрів до соціальної ініціативи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *