Обласні змагання з дзюдо відбулися у Надвірній
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/10/DSC_0243.JPG)
3 жовтня у м. Надвірна відбулося свято спорту – обласні змагання з дзюдо серед дітей. Президент обласної федерації дзюдо Іван Тодорук урочисто відкрив змагання, побажав спортсменам чесної боротьби, справедливого суддівства та перемоги сильнішому.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/10/DSC_0243.JPG)
3 жовтня у м. Надвірна відбулося свято спорту – обласні змагання з дзюдо серед дітей. Президент обласної федерації дзюдо Іван Тодорук урочисто відкрив змагання, побажав спортсменам чесної боротьби, справедливого суддівства та перемоги сильнішому.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/10/DSC_0216.JPG)
А також відзначив цінними подарунками нашу чоловічу збірну області, яка зайняла 3 загальнокомандне місце на чемпіонаті України у місті Черкаси.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/10/DSC_0220.JPG)
3 жовтня у м. Надвірна відбулося свято спорту – обласні змагання з дзюдо серед дітей. Президент обласної федерації дзюдо Іван Тодорук урочисто відкрив змагання, побажав спортсменам чесної боротьби, справедливого суддівства та перемоги сильнішому.
А також відзначив цінними подарунками нашу чоловічу збірну області, яка зайняла 3 загальнокомандне місце на чемпіонаті України у місті Черкаси.
0 Коментарі