Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обласний драмтеатр запрошує на перегляд документального фільму «Небесний координатор»

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка бере активну участь в соціалізації та арт-реабілітації ветеранів українсько-російської війни. Так, в репертуарі театру є створена ветеранами і волонтерами АТО/ООС вистава «12 ніч, або Що захочете». Також ми підтримали проєкт театральної резиденції для воїнів від «Творчої криївки», результатом якої стала документальна вистава «Голоси».

«У понеділок, 20 вересня, проводимо показ документальної стрічки «Небесний координатор» – про засновника вітчизняної аеророзвідки Володимира Кочеткова-Сукача (Чубака). З перших днів російської агресії він поїхав у саме пекло війни і разом з однодумцями створив волонтерську групу «Аеророзвідка», котра стала «очима» для наших захисників. Завдяки цьому волонтерському підрозділу сотні наших воїнів на передовій залишилися живими. Загинув Володимир Кочетков-Сукач 2015 року під Красногорівкою на Донеччині. У пам’ять про нього Євген Трегубов (Ярило) – побратим, ветеран і учасник проєкту арт-реабілітації в нашому театрі створив фільм «Небесний координатор». 29 серпня відбулася онлайн прем’єра. На черзі – тур містами України», – прокоментував кінопоказ, який відбудеться сьогодні, о 17.00 годині, вхід вільний, генеральний директор-художний керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Ростислав Держипільський.

Додамо, що завдяки створеній Володимиром Кочетковим-Сукачем «Аеророзвідці» в дні запеклих боїв за Донецький аеропорт у наших воїнів щодня з’являлися важливі дані про переміщення російських окупаційних підрозділів. Як згадують учасники тих подій, з оточення в районі Донецького аеропорту українські воїни виходили, використовуючи знімки з дронів «Чубаки».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *