Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обласний лабораторний центр отримає кошти на закупівлю діагностичних засобів для виявлення COVID-19

17 березня під головуванням заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка відбулася телеконференція щодо аналізу реагування системи охорони здоров’я на COVID-19. В Івано-Франківську до онлайн-наради приєдналися керівники департаменту охорони здоров’я ОДА, обласного лабораторного центру, обласної клінічної лікарні, обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, інші.
Йшлося про заходи, які проводять у кожній області задля недопущення чи уникнення поширення коронавірусної інфекції.

Віктор Ляшко закликав дотримуватися більш строгого карантину. Крім того, урядовець зобов’язав керівників управлінь та департаментів охорони здоров’я розширити перелік закладів для госпіталізації хворих з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом, щоб уникнути пікових навантажень на базовий медичний заклад у разі динамічного зростання цього захворювання. Він запевнив, що кожен обласний лабораторний центр отримає по мільйону гривень для закупівлі діагностичних засобів.

Віктор Ляшко доручив ще раз відпрацювати повний маршрут пацієнта з підозрою на коронавірусну інфекцію, щоб у разі потреби діяти професійно, оперативно і злагоджено, а також сформувати додаткові бригади лікарів екстреної медичної допомоги і лікарів-інфекціоністів.

Крім того, заступника міністра закликав учасників телеконференції звернути увагу на належне кадрове забезпечення медичних закладів на укомплектування їх потрібним зараз обладнанням, засобами індивідуального захисту та дезсередниками.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *