Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Область готова до початку осінньо-зимового опалювального сезону», – Світлана Онищук

На Прикарпатті стовідсоткова технічна готовність усіх об’єктів паливно-енергетичного комплексу та соціальної сфери до проведення опалювального сезону. Про це сьогодні йшлося під час щотижневої наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із головами райдержадміністрацій, територіальних громад, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Зазначалося, що в області вже стартував опалювальний сезон. Теплопостачальниками розпочато подачу теплоносія, окрім КП «Калуська енергетична компанія», яка завершує підписання договору про постачання блакитного палива.

До прикладу, в Івано-Франківську подачу тепла здійснюють 14 котелень, у Бурштині та селищі Богородчани забезпечено стовідсоткову подачу тепла, а у Калуші – третина жителів.

Слід підкреслити, що подачу тепла розпочато також до 12 лікарень та чотирьох санаторіїв, підпорядкованих облдержадміністрації, та усіх закладів охорони здоров’я, які працюють на альтернативних видах палива. Також із теплом вже 333 заклади освітньої галузі.

«Наразі наша область на 100% готова до початку осінньо-зимового опалювального сезону, – зазначила Світлана Онищук. – Проведені усі необхідні технічні роботи, продовжується контрактування бюджетних установ на постачання природного газу до кінця наступного року за ціною 16,8 грн з урахуванням ПДВ та транспортування».

Своєю чергою директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва поінформував присутніх про алгоритм укладення договорів із «Нафтогаз Трейдинг» на постачання природного газу до кінця 2022 року, що дає змогу їм отримувати блакитне паливо за ціною 16,8 грн з урахуванням ПДВ та транспортування.

«13 жовтня газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» звернулась до обласних державних адміністрацій щодо організації процесу та надіслала відповідний алгоритм, згідно з яким бюджетні організації мають підготувати пакет необхідних документів для укладення договорів, – повідомив керівник департаменту. – Надалі обласні державні адміністрації будуть узагальнювати всі документи, збирати пакети документів з проектами договорів, підписаними споживачами, та централізовано направляти в газопостачальну організацію».

До слова, із 544 установ документи на укладення контракту подали 293 бюджетні установи.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *