Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Облдержадміністрація, перевізники та представники громадських об’єднань домовилися про співпрацюЗа ініціативи заступника голови облдержадміністрації Володимира Кушніра 21 квітня відбулася зустріч представників обласної державної адміністрації, перевізників та активістів громадських об’єднань, під час якої було підписано меморандум «Про спільні дії в знак шани, поваги до захисників вітчизни та пам’яті за усіма загиблими героями України».

Зокрема, підписантами документу виступили радник голови облдержадміністрації Володимир Басалига, голова Івано-Франківського обласного об'єднання воїнів АТО Роман Парцей, голова Прикарпатської асоціації автомобільних перевізників Роман Гавриляк та інші учасники зустрічі. Вони домовилися, що окрім посвідчення встановленого взірця, перевізники та оператор автостанцій визнаватимуть право учасника АТО на користування пільгою на підставі довідки, форма якої затверджена постановою Кабінету Міністрів України та довідки, виданої безпосередньо військовими частинами, а також військового квитка із відповідним записом про участь в АТО.

«Особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції користуються пільговим проїздом в автобусах приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутів загального користування відповідно до положень чинного законодавства, зокрема, Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". При цьому, окрім посвідчення встановленого взірця, перевізники та оператор автостанційної діяльності визнають право учасника АТО на користування пільгою на підставі довідки, форма якої затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014р. №413 "Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення", а також довідки, виданої безпосередньо військовими частинами, та військового квитка із відповідним записом про участь в АТО (тимчасово, у зв’язку з тривалим процесом оформлення документів)», – йдеться у Меморандумі.

Нагадаємо, що голова Івано-Франківської обласної організації воїнів АТО Роман Парцей під час засідання обласного координаційного центру допомоги пораненим в ході проведення антитерористичної операції розповів про окремі проблеми з пільговим перевезенням відповідних осіб у маршрутному транспорті. Задля вирішення даної проблеми в ОДА було проведено нараду під керівництвом заступників голови облдержадміністрації Володимира Кушніра та Ігоря Пасічняка.

Додатково:

Текст Меморандуму

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *