Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обмеження «червоної» зони не стосуватимуться тих людей, котрі мають COVID-сертифікати, негативні ПЛР-тести або нещодавно одужали від корона вірусу

Від сьогодні за рішенням Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на Івано-Франківщині встановлено «червоний» рівень епіднебезпеки. Відповідно до цього, почали діяти певні обмеження, зокрема, щодо роботи закладів харчування, освіти, торговельно-розважальних закладів, фітнес-залів, ринків тощо.

Про це сьогодні йшлося під час щоденного брифінгу для представників засобів масової інформації, який відбувся під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук за участю її заступниці Людмили Сірко та регіонального представника з питань вакцинації Миколи Стовбана.
Зазначалося, що за минулу добу на Прикарпатті виявлено 1765 нових випадків захворювання на COVID-19, 116 жителів області одужали, двоє – померли внаслідок ускладнень.
«На сьогодні у медичних закладах, які лікують хворих на коронавірус, перебувають 1886 пацієнтів, 130 – у реанімаційних відділеннях, 33 – підключені до апаратів ШВЛ, – повідомила Світлана Онищук. – Хочу наголосити, що значно збільшилася кількість випадків захворювання серед дитячого населення. Так, лише за минулу добу COVID-19 діагностовано у 33 дітей. Тому, щоб зупинити поширення хвороби та убезпечити дітей, людей вразливих категорій від наслідків захворювання, просимо вакцинуватися, носити захисні маски, дотримуватися соціальної дистанції. Лише в такий спосіб ми зможемо перервати ланцюг захворюваності та виробити «колективний» імунітет».
Варто додати, що наразі 31,9 % жителів Прикарпатті отримали першу дозу вакцини проти коронавірусу, 29,2% – повністю імунізовані. Продовжується робота щодо введення бустреної дози вакцини, яка убереже від різних штамів хвороби та захистить від важкого перебігу захворювання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *