Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–вересні 2016 року

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–серпні 2016р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 23,7 млрд.грн, у т.ч. за межі країни – на 4,6 млрд.грн (за січень–вересень 2015р. – 22,5 млрд.грн та 4,1 млрд.грн відповідно).

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–серпні 2016р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 23,7 млрд.грн, у т.ч. за межі країни – на 4,6 млрд.грн (за січень–вересень 2015р. – 22,5 млрд.грн та 4,1 млрд.грн відповідно).
У загальному обсязі реалізації50,2% становила продукція підприємств переробноїпромисловості, 41,2% – з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 7,8% – добувноїпромисловості і розроблення кар’єрів, 0,8% – водопостачання; каналізації, поводження з відходами.
Близько 84% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції та підприємствами машинобудування.
Питома вага області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 1,9%, що відповідає 15 місцю серед регіонів України.Внесок підприємств області з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності у загальнодержавний обсяг реалізованої промислової продукції даного виду діяльності склав 7,9%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 4,7%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 4%,добування сирої нафти та природного газу – 3,1%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 2,3%, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – 2,1%.
У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 17,2 тис.грн. Більший, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (360,3 тис.грн), Калуші (31,6 тис.грн) та Івано-Франківську (27,3 тис.грн), Тисменицькому (34,8 тис.грн), Долинському (24,7 тис.грн) і Рожнятівському (24,6 тис.грн) районах.
В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 48,4% займала енергія, 34,7% – товари проміжного споживання, 14,2% – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 2,7% – інвестиційні товари.
 
 
Начальник                                                                                               О.Бліннікова
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *