Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обираючи професію — випускники обирають долю На допомогу — мобільна акція для відділеної сільської школи району


Щоб запобігти помилок у виборі професії та допомогти учневі правильно вирішити проблему професійно­го вибору покликана профорієнтація.


Щоб запобігти помилок у виборі професії та допомогти учневі правильно вирішити проблему професійно­го вибору покликана профорієнтація.

Надвірнянським районним центром зайнятості 28 квітня 2015 року для учнів Білозоринської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів був проведений профконсультаціний урок-семінар на тему:  “Твій вибір — твоє майбутнє” та лекція патріотичного спрямування:  “Ознайомлення  із професією “військовослужбовець” .

Народна мудрість говорить: щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Але, шоб іти радісно на роботу, треба одержувати від неї задоволення, а це залежить від обраної професії.З такими словами розпочала захід Уляна Півторанюк — провідний фахівець з профорієнтації.

На початку заходу була проведена інформаційна година "Світ професій", де фахівець ознайомила учнів з професіями минулого, також надавалась психологічна консультація "Яка професія Вам підійде найкраще". Для кращого запам'ятовуванняприсутнім були представлені плаками із видами типу професій. На практичному занятті кожен учень заповнював опитувальник “Твій тип професії”, в якому визначалось приналежність до певного виду трудової діяльності.Школярі були поділені на групи: «Людина – людина», «Людина – художній образ», «Людина – техніка», «Людина – знакова система», “Людина-природа”. Учасниками кожної групи було створено презентації, в яких вони розповідали все про свої захоплення, про професії, які входять в їхню групу, та про професії своєї мрії. Спеціаліст райцентру зайнятості назвала найпоширеніші помилки при виборі професії.

Також  відбувся тренінг "Правильний вибір". Під час тренінгу діти вчилися відстоювати свої позиції, показували свої знання. Майбутні випускники, учні, отримали багато  корисної інформації про військові професії та спеціальності, поступлення у вищі навчальні заклади, ліцеї, коледжі. Була проведена лекція тематики патріотичного виховання юнаків, як майбутніх захисників Вітчизни.

На даному заході були присутні заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Депутат, соціальний педагог Наталія Смаглій.
Директор школи Галина Гугляк при завершенні заходу подякувала фахівцю Надвірнянського районного центру зайнятості за проведену роботу з випускниками наголосивши на величезній інформаційній допомозі у сфері профорієнтаційного роботи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *