Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обирати професії відповідно до вимог ринку праці

Пріоритетною сферою господарства ХХІ століття  є туризм. Особливо це стосується нашого Карпатського краю, який з кожним роком розширює мережу продажу туристичного продукту.

Пріоритетною сферою господарства ХХІ століття  є туризм. Особливо це стосується нашого Карпатського краю, який з кожним роком розширює мережу продажу туристичного продукту.

 Проведення професіографічних екскурсій Надвірнянським районним центром зайнятості дають змогу безробітним ознайомитись з умовами праці безпосередньо на підприємстві, дізнатись про його специфіку, технічним оснащенням,  можливістю майбутнього працевлаштування. Захід був проведений 28 листопада 2014 року в мальовничому куточку Прикарпаття м. Яремче –  готельно-туристичному комплексі «Станіславський». Поступово поповнюючи свою матеріально-технічну базу, підприємство прагнуло максимально задовольняти потреби населення в туристських послугах. 
З метою популяризації робітничих професій, що користуються попитом на місцевому ринку праці, зокрема: офіціанта, бармена, кухаря, адміністратора дана професіографічна екскурсія, покликана  рекламувати перспективи самозайнятості в даній сфері.
Працівники туристичного закладу  радо зустріли безробітних та запропонували їм зробити екскурсійне знайомство з приміщеннями та об’єктами території.
Уляна Півторанюк — головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг наголосила, що чим більше джерел для пошуку роботи використовує людина, тим більше у неї шансів знайти роботу, яка буде приносити не тільки матеріальне, але і моральне задоволення. «Звичайно, шанси працевлаштуватися більші у того, хто має професію, яка сьогодні потрібна на ринку праці» – вела розмову із запрошеними гостями адміністратор. Адже, людина ніколи не лишиться без заробітку, без гроша, якщо кінцевий результат її праці буде позитивним відгуком та справить позитивне враження як на заказника, так і буде приносити ще більшої наснаги та сил її виконавцю.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *