Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Очікуємо, що субсидії оформлять 4,7 мільйона домогосподарств, – Арсеній ЯценюкУ змінах до Державного бюджету пропонується виділити додатково 56 мільйонів гривень для доплат соціальним працівникам, які задіяні в процесі оформлення субсидій і на яких зараз іде неймовірно велике навантаження, – повідомив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у вівторок, 8 вересня, під час розширеного засідання Уряду за участі Президента України Петра Порошенка та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

Він зазначив, що до процесу оформлення субсидій залучена «Укрпошта». Ця установа, за словами Арсенія Яценюка, «виділила 2 мільйони гривень на преміальний фонд для своїх працівників, які допомагають нам оформляти субсидії».

Глава Уряду також підкреслив, що торік субсидії отримували 450 тисяч домогосподарств, а в цьому році – вже 2,7 мільйона: «Ми очікуємо, що ще мінімум 2 мільйони домогосподарств прийдуть оформляти субсидії».

У бюджеті для забезпечення субсидіями передбачено 24,5 мільярда гривень, нагадав він.

Ще 5,9 мільярда гривень передбачено в змінах до Державного бюджету на компенсацію різниці в тарифах: «Курс долара виріс на початку поточного року, а тарифи не були підняті. Держава взяла на себе компенсацію різниці в тарифах у зв’язку з ростом курсу долара».

«Ми напрацювали систему, яка дасть можливість скомпенсувати людям втрати», – додав Глава Уряду.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *