Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ОДА рекомендує навчально-виховним закладам області продовжити канікули до 1 лютого

  Під головуванням Олега Гончарука та за участю директорів департаментів охорони здоров’я та освіти і науки облдержадміністрації, представника головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Івано-Франківській області, голів райдержадміністрацій та міст обласного значення відбулася нарада, під час якої обговорили ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ.

Очільник області дав доручення директору департаменту освіти і науки, керівникам районів та міст продовжити у навчально-виховних закладах Прикарпаття  зимові канікули до першого лютого задля попередження можливої епідемії.

Зазначалося, що на теренах області епідеміологічний поріг захворюваності ще не перейдено, але кількість звернень хворих за медичною допомогою в  області зростає.

«Ми не повинні чекати максимального поширення хвороби, потрібно діяти на випередження. Тому, пропоную вжити заходів невідкладно, щоб уберегти здоров’я наших громадян», – наголосив Олег Гончарук.

Також голова облдержадміністрації доручив департаменту охорони здоров’я та Державній санітарно-епідеміологічній службі у постійному режимі проводити моніторинг ситуації і, у разі подолання епідеміологічного порогу, запровадити карантинні заходи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *