Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Оголошено конкурс з визначення книжкових видань, які будуть друкуватися за кошти обласного бюджету

До уваги авторів, видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції. Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 24 лютого розпочинається прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за кошти обласного бюджету у 2020 році. Конкурсні пропозиції будуть прийматися упродовж 30 календарних днів.
Суб’єктами подання заявок на участь у конкурсі можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Конкурсні заявки на друк суспільно-значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками:

«Художня література»:

художні, документально-художні твори письменників з Івано-Франківщини та класиків української літератури.

«Історико-патріотична література. Краєзнавство»:

твори авторів з області з історії України та краю; видання, спрямовані на формування почуття патріотизму, національної самосвідомості й гідності, дбайливого ставлення до рідної мови, культури, традицій, готовності захищати Вітчизну.

«Видання для дітей та юнацтва»:

художні, науково-пізнавальні твори для дітей та юнацтва авторів з Прикарпаття.

«Мистецтво. Образотворчі видання»:

мистецькі та презентаційні видання про історичні пам’ятки Івано-Франківщини (альбоми); видання творів декоративно-прикладного мистецтва.

«Науково-популярні видання»: результати теоретичних чи експериментальних досліджень науковців з Івано-Франківщини, викладених у формі, зрозумілій читачам-нефахівцям.

«Довідкові та інформаційні видання»:

енциклопедії; енциклопедичні, універсальні словники; мовні, термінологічні, довідники (навчальні, популярні); інформаційні видання науковців з Прикарпаття.

Заявки у вигляді конкурсних пропозицій приймаються за адресою:

76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 469.

Телефон для довідок (0342) 55-22-95

З більш детальною інформацією про необхідні документи та умови конкурсу можна ознайомитися на сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації в рубриці «Книговидання» або за посиланням http://www.if.gov.ua/news/49005

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *