Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Оголошено прийом творів на здобуття обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького

Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації оголошує про прийом творів та робіт на здобуття обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.

Оголошено прийом творів відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2016 № 902/1050-р «Про затвердження Положення про обласну премію імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького».

Щорічно встановлюються чотири премії у номінаціях «духовне друковане слово», «образотворче та народне сакральне мистецтво», «реставрація сакральних об’єктів», «новостворені сакральні об’єкти».

Зазначимо, що цьогоріч матеріали здобувачів премії прийматимуть до 10 березня у відділі у справах національностей і релігій управління культури національностей та релігій ОДА за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21 ( каб. 111 та каб. 810); контактний телефон – (0342) 552661.

Вимоги до творчих робіт:

Премією імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького відзначають твори духовної літератури, мистецтва і архітектури, виконані на найвищому професійному рівні, які стали мистецьким надбанням, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність і стали видатною подією у мистецькому, духовному житті Прикарпаття.

На здобуття премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького подаються:

в галузі духовної літератури та мистецтва нові твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці, до їх висунення на здобуття премії. При прийомі робіт в галузі духовної літератури та мистецтва нових творів і робіт надавати перевагу виданню, незалежно від носія з власною ISBN, що відповідає Міжнародному стандартному номеру книги (ISBN).
в галузі архітектури – твори, завершені (здані в експлуатацію) за останні 10 років. Приймати твори у такому обсязі матеріалів: альбом формату А4, де мають бути: пояснювальна записка з характеристикою твору, обгрунтуванням його архітектурних, функціональних та інших якостей та техніко-економічними показниками; комплект фотографій об’єкта з натури (загальний вигляд, фасади, інтер’єри, їх деталі тощо).
в галузі реставрації – дотримуватися Закону України «Про охорону культурної спадщини». Крім того, до матеріалів в галузі реставрації необхідно додати виконані роботи в натурі та після їх завершення; наявність документації, яка виконана і зберігається у відповідності до вимог нормативних документів в галузі реставрації.
На здобуття премії подаються:

клопотання або заява учасника конкурсу про присудження премії з короткою характеристикою публікації (роботи);
примірник публікації (роботи) на матеріальному та електронному носієві з підтвердженням його оприлюднення;
копію паспорта громадянина України, а у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспорта громадянина України одного члена колективу, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *