Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Оглянули заклади соціальної сфери населених пунктів району

  

  

07 липня, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, здійснили робочу поїздку у населені пункти району. У селі Добротів керівництво оглянуло проведення ремонтних робіт будинку культури. Заплановані кошти на ці потреби 150 тис. грн. з районного бюджету. Також цього року планують замінити газовий котел у Добротівському фельдшерсько-акушерському пункті.

  

Відвідали представники місцевої влади і Ланчинську ЗОШ І-ІІІ ступенів,  де планується заміна системи опалення та капітальний ремонт фундаменту школи. На ці роботи заплановані кошти з обласного(238 тис. грн..), районного (100 тис. грн.), та селищного (35 тис. грн.) бюджетів.

  

Не оминуло керівництво району з візитом і  село Саджавку, там проведено за кошти районного (55 тис. грн.,) та сільського (29 тис. грн.) бюджетів заміну вікон у дитячому садочку. 11 вікон замінено і в Саджавській ЗОШ І-ІІІ ст. на ці роботи використано 100 тис. грн. з обласної скарбнички.

  

  

У ході поїздки Богдан Зеленчук та Степан Северилов також проінспектували будівництво школи у Чорному Потоці. В цьому році на ці роботи використано 439 тис. грн. з них 239 тис. грн.. обласний, 200 тис. грн. районний бюджети. При перегляді основного фінансового документа Чорнопотоківській школі планують виділити  ще 300 тис. грн. За словами  сільського голови Василя Шовгенюка зараз активно триває будівництво нової школи. Там мурують стіни, завезено цеглу, пісок, вапно та перемички.  Нагадаємо, що  у минулому році з районного бюджету на нову Чорнопотоківську школу було виділено 700 тис. грн.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *