Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Оголошено восьмий обласний конкурс проектів та програм місцевого самоврядування

Оголошено 8 обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на 2017 рік

Оголошено 8 обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на 2017 рік

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № 229-р Про оголошення обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування, відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, положень про обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада”, заходів Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки, затверджених рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015 (зі змінами і доповненнями), та рішення ради обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 15.03.2017 р. № 4:
1. Оголосити восьмий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Прийом проектів здійснювати з 01.04.2017 р. по 31.08.2017 р.
2. Оголосити шості обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада”.
Учасниками Конкурсу є органи місцевого самоврядування сіл, селищ, ОТГ і міст районного значення Івано-Франківської області, які у встановленому порядку подали проекти, затверджені рішенням Вимоги до проектів та програм VІІI Конкурсу відповідної ради. У Конкурсі можуть бути представлені спільні проекти декількох територіально прилеглих органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області, які затверджені у встановленому порядку рішеннями відповідних рад. Участь у спільних проектах не обмежує право органу місцевого самоврядування подати окремий проект до участі у Конкурсі.
Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Івано-Франківської обласної ради: http://www.orada.if.ua/index.php?id=1335

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *