Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Оксен Лісовий: За допомогою засобів освіти ми формуємо суспільство, забезпечуємо економічний розвиток та імплементацію системи цінностей від наймолодшого віку

Таку думку висловив міністр освіти України Оксен Лісовий під час форуму «Освіта Івано-Франківської області: розвиток умовах війни», який відбувся сьогодні у приміщенні Католицького ліцею св. Василія Великого.

«Освіта пріоритезується в державі, зараз вона є номером два після оборони країни. Ми звершимо цю війну Перемогою добра над злом і тоді освіта стане пріоритетом номер один. Це без сумніву ключова галузь країни. Уже зараз з Президентом України Володимиром Зеленським активно обговорюємо візії розвитку трансформації освіти усіх напрямків», – зазначив Оксен Лісовий.

Посадовець окреслив пункти, над якими зараз активно ведеться робота щодо модернізації галузі освіти. Він додав, що важливим етапом роботи над розвитком освіти є розробка реформи оплати праці. Ключовим моментом тут виступає залучення громад. Міністр додав, що мав можливість долучитися сьогодні до відкриття меморіальної дошки військовому 10 гірсько-штурмової бригади Любомиру Бордуну, котрий до повномасштабного вторгнення працював начальником управління освіти Коломийської міськради.

Сьогодні Герой мав би святкувати свій День народження. Проте освітянин з перших днів війни пішов обороняти територіальну цілісність та суверенітет України, як виявилося, ціною власного життя. Саме тому, на переконання міністра, ми ніколи не повинні забувати ціну нашого спокою та максимально використовувати наші знання та навички для розбудови держави.

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук акцентувала увагу на тому, що наша молодь є дуже здібною. Часто прикарпатці перемагають у різного роду інтелектуальних змаганнях та беруть участь у наукових дослідженнях. Зокрема, посадовиця подякувала за тісну комунікацію та сприяння вирішенню освітніх питань, які виникають і в процесі навчання і на організаційному етапі.

«Приємно, що у нас налагоджена співпраця і представники Міністерства освіти завжди ідуть нам на зустріч. Висловлюю слова вдячності і Президенту, адже попри такі складні часи, наша область отримала субвенцію на укриття та закупівлю автобусів. Це вкрай важливо, адже з початком повномасштабної війни область передала на Схід 60 автобусів», – зазначила очільниця області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *