Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Пріоритетом у нашій роботі є освітня реформа та будівництво нових шкіл

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук побував з робочою поїздкою у с. Чернятин Городенківського району, де спільно із Богданом Кобилянським та керівниками профільних структурних підрозділів ОДА ознайомився із ходом робіт добудови школи.
Зазначимо, що будівництво включає проведення реконструкції приміщень з добудовою навчальних класів, спортзалу, харчоблоку, актового залу Чернятинської школи. Актуальність проекту полягає в тому, щоб розвантажити існуюче приміщення школи, перевести школярів в однозмінне навчання та забезпечити проведення доступного навчального процесу для учнів. Добудова школи обумовлюється тим, що протягом останніх років кількість учнів зростає. На даний час у ній навчаються 320 учнів.

Очільник Прикарпаття зауважив, що завдяки субвенції Державного фонду регіонального розвитку місцевому бюджету будівельні роботи будуть завершені до початку нового навчального року.

«Під час Ради регіонального розвитку за участі Президента України Петра Порошенка, яка проходила 19 березня в м. Коломиї, ми обговорювали плани, які потрібно реалізувати найближчим часом в Івано-Франківській області. Розвиток соціальної сфери є пріоритетним для влади. Підтвердження цього – впровадження освітньої реформи, зокрема, будівництво навчальних закладів. Важливо, щоб діти мали комфортні умови навчання і змогли здобувати якісну освіту», – сказав Олег Гончарук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *