Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Румунія є стратегічним партнером Прикарпаття у розвитку двосторонніх відносин

Про це під час зустрічі з Генеральним консулом Республіки Румунія в Чернівцях Іриною-Лореданою Станкулеску, яка у рамках презентаційного візиту завітала на Івано-Франківщину, розповів голова облдержадміністрації Олег Гончарук.
«Співпраця між Прикарпаттям та повітом Марамуреш у Румунії має давні традиції та активно розвивається впродовж останніх років, – зазначив Олег Гончарук. – Нас поєднує не лише понад 50 кілометрів спільного кордону, але і тісні культурні та економічні зв’язки, маємо напрацювання щодо втілення багатьох інвестиційних проектів, які сприятимуть розвитку регіонів обох країн».

Олег Гончарук також розповів Консулу про напрацювання у рамках транскордонного співробітництва щодо облаштування прикордонного переходу у селі Шибене Верховинського району. Реалізація даного проекту, на переконання очільника Прикарпаття, допоможе налагодити конструктивнішу співпрацю між регіонами і стимулюватиме розвиток торгівельно-економічних відносин.

Ірина-Лоредан Станкулеску своєю чергою поділилася думками щодо розвитку туристичної індустрії двох регіонів та висловила пропозицію з приводу проведення на Прикарпатті туристичного форуму, який об’єднає представників даної сфери та сприятиме поглибленню двосторонніх відносин.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *