Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук взяв участь у публічній дискусії «Міфи та факти євроінтеграції: де знайти можливості?»

Сьогодні на базі Івано-Франківської торгово-промислової палати відбулася регіональна конференція з питань євроінтеграційного курсу України, яка організована та реалізується офісом віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе в межах інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей».
У її роботі взяли участь віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук , віце-президент Івано-Франківської ТПП Людмила Гончарук, заступники голови ОДА Віталій Федорів, обласної ради Сергій Басараб, керівники районів, ОТГ, науковці та підприємці краю.

Іванна Климпуш-Цинцадзе, вітаючи присутніх, зазначила, що Івано-Франківщина – це регіон, який показує приклад для інших областей України щодо євроінтеграційних процесів.

Виступаючи перед учасниками конференції, Олег Гончарук подякував віце-прем’єр-міністру за високу оцінку та зазначив, що такі досягнення – це заслуга підприємців краю, спільні злагоджені дії місцевої влади, народних депутатів України від нашої області.

«Прикарпаття демонструє позитивну динаміку в залученні прямих іноземних інвестицій і займає високі місця серед регіонів України за рейтингом інвестиційної привабливості. У підприємства промисловості спрямовано 661 млн. дол.. США. Область зайняла друге місце в рейтингу Regional Doing Business за легкістю ведення підприємницької діяльності. Укладено 7 угод про міжрегіональне співробітництво, активно розвивається транскордонна співпраця. Успішною платформою для посилення зв’язків і започаткування спільних проектів став Міжнародний фестиваль мистецтв «Карпатський простір», який вже вчетверте відбудеться в травні цього року»,- наголосив Олег Гончарук.

У публічній дискусії «Міфи та факти євроінтеграції: де знайти можливості?» також взяли участь представник UkraineInvest у Західній Україні Андрій Павлів, директор Агенції регіонального розвитку Івано-Франківської області Віктор Вінтоняк, член української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС від громадського сектору, президент ГО «Агенція європейських інновацій» Іван Кульчицький, науковці, представники громадськості. Йшлося про переваги та можливості європейської інтеграції для українців, історії успіху підприємців краю, діячів культури, науковців та освітян нашого регіону.

За результатами конференції Іванна Климпуш-Цинцадзе провела прес-брифінг для регіональних ЗМІ. Віце-прем’єр-міністр окреслила питання пріоритетів діяльності Кабміну у 2019 році. Вона зазначила, що Уряд України докладає значних зусиль задля реалізації взятих на себе міжнародних та національних зобов’язань у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції. Державницькі рішення направлені на закріплення незворотності курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *