Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук взяв участь в урядовій селекторній нараді щодо підготовки до опалювального сезону

Сьогодні під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулася селекторна нарада щодо підготовки областей до проведення опалювального сезону.
Участь у її роботі взяв голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Ключовим питанням під час обговорення була підготовка технічного стану критичної інфраструктури в регіонах до початку опалювального сезону

Зазначимо, що на Івано-Франківщині повністю завершено підготовку до проведення опалювального сезону. Тож, при зниженні середньодобової температури нижче 8 градусів за Цельсієм, буде розпочата подача тепла до закладів соціальної сфери та осель прикарпатців.

Енергогенеруючі підприємства Бурштинської та Калуської ТЕЦ завершили поточні ремонтні роботи. Вони забезпечені вугіллям та мазутом терміном на один місяць.

Підкреслимо, що усі підприємства теплоенергетики області підписали договори з НАК «Нафтогаз» на постачання блакитного палива та отримали їх відповідні ліміти.

Готовими до роботи в осінньо-зимовий період є також заклади соціальної сфери, – а це 723 школи, 283 садочки і 70 лікарень, та житлово-комунального господарства, зокрема, 819 котелень, у тому числі 48 центральних теплових пунктів, 317,6 км теплових мереж, а також дорожньо-мостового господарства, яке накопичило необхідну кількість посипочного матеріалу та реагентів (9,74 тисячі тонн).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *