Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Якісна робота банківської системи є важливою складовою інвестиційної привабливості

Таку думку висловив голова облдержадміністрації Олег Гончарук за підсумками зустрічі з головою правління "ПриватБанк" Олександром Шлапаком.

«На Прикарпатті реалізується інвестиційна платформа «Єврокарпатська ініціатива», в рамках якої ми налагоджуємо співпрацю з європейськими державами. Ми показуємо нашим партнерам переваги інвестування в Івано-Франківську область, надаємо всебічну підтримку і сприяння щодо реалізації найрізноманітніших проектів у багатьох галузях економіки. – зазначив Олег Гончарук. –   Якісна робота банківської системи є важливою складовою інвестиційної привабливості. Тож нові сервіси, які дозволяють проводити оплату за послуги, використовуючи QR-код, здійснювати закупівлі через ПриватМаркет, є черговим кроком для поліпшення умов роботи підприємств».
Також очільник Прикарпаття звернув увагу на важливості кредитування реального сектору економіки.
«Залучення недорогих кредитних коштів як державних, так і приватних банків, сприятиме розвитку діючих і появі нових підприємств. Важливо, щоб компанії, які створюють продукцію із доданою вартістю, мали доступ до таких кредитів», – наголосив Олег Гончарук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *