Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Обласна влада докладає всіх зусиль, щоб кожен, хто створює робочі місця, відчував себе захищеним

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із бізнес-омбудсменом в Україні Альгірдасом Шеметою, який з робочою поїздкою відвідав Прикарпаття.

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із бізнес-омбудсменом в Україні Альгірдасом Шеметою, який з робочою поїздкою відвідав Прикарпаття.

Під час розмови присутні обговори проблемні питання розвитку підприємництва на Івано-Франківщині, зокрема, взаємодію влади та бізнес-спільноти, залучення інвестицій у економіку краю.

Олег Гончарук розповів гостю про проект, запроваджений облдержадміністрацією на підтримку бізнесу в області, «Єврокарпатська ініціатива», яка допомагає вести діалог між інвесторами та представниками влади.

«Близько трьох років ми активно працюємо над залученням як внутрішніх, так і зовнішніх інвестицій. Це дасть новий поштовх для економічного зростання, всестороннього розвитку  Івано-Франківщини, – зазначив очільник Прикарпаття. – Обласна влада докладає всіх зусиль,  щоб кожен, хто створює робочі місця, відчував себе захищеним. Намагаємося робити  все для того, щоб на бізнес не було тиску ні зі сторони контролюючих органів,  ні правоохоронних».

Зі свого боку, Альгірдас Шемета розповів про діяльність Ради бізнес-омбудсмена в Україні, розгляд скарг щодо перешкоджання роботи бізнесу, шляхи вирішення проблемних питань, які сприятимуть розвитку підприємництва в державі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *