Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Пріоритетом у роботі обласної влади цьогоріч стане відновлення мостів, які з’єднують область із сусідніми регіонами

Сьогодні із робочою поїздкою на Івано-Франківщину завітав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Сьогодні із робочою поїздкою на Івано-Франківщину завітав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Разом із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком посадовець оглянув хід проведення ремонтних робіт на мосту автомобільної дороги Н-10 Стрий – Мамалига у Тисменицькому районі.

Олег Гончарук зазначив, що міст був зруйнований внаслідок повені ще у 2008 році.  Завдяки отриманим фінансовим гарантіям з боку центральної влади та підтримці Президента України Петра Порошенка на ремонтні роботи даного об’єкта буде спрямовано 28 млн грн.

«Відновлення мосту дасть можливість розвантажити потік автотранспорту через обласний центр та з’єднати область із сусідніми регіонами, – наголосив очільник Прикарпаття. – Сподіваємося, що до кінця року нам вдасться також відремонтувати ще два мости, зокрема, через р. Дністер, який з’єднує область із Тернопільщиною, та у селі Раковець Богородчанського району».

 Олег Гончарук також поінформував урядовця  про поточні, середні і дрібні ремонти, які заплановані на дорогах області, та шляхи залучення фінансових ресурсів для їх проведення.

Йшлося і про реалізацію митного експерименту, згідно з яким 50 відсотків коштів від перевиконання митних зборів спрямовуватимуться на ремонти доріг.

Окрім того, було проінспектовано роботу  габаритно-вагового контролю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *