Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Протягом найкоротшого часу ми повинні побачити суттєві зрушення щодо припинення незаконної вирубки лісів та видобутку піщано-гравійної суміші

  

  
Під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулась нарада з питань незаконної вирубки лісів, видобутку піщано-гравійної суміші та знищення червонокнижних первоцвітів. Участь в якій взяв голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз та заступник голови РДА Богдан Зеленчук.

Очільник області висловив незадоволення поточним станом справ на Прикарпатті щодо вказаних питань.

«Час іде, посади обіймають нові керівники установ, які повинні контролювати ситуацію, але ліс і гравій як крали, так і крадуть до сьогодні. Причин цьому може бути багато – низькі штрафи за такі правопорушення, не до кінця врегульоване законодавство та, можливо, професійна невідповідність займаним посадам окремих керівників, але продовжуватися так більше не може, межу вже перейдено», – наголосив Олег Гончарук.

Посадовець звернувся з вимогою до правоохоронних структур щодо вивчення ситуації та притягнення до відповідальності  осіб, котрі, за інформацією громадських активістів, можуть бути причетні до незаконних діянь.

«Протягом найкоротшого часу ми повинні побачити суттєві зрушення щодо припинення незаконної вирубки лісів, видобутку піщано-гравійної суміші та інших гострих екологічних проблем. – зазначив Олег Гончарук. – Я готовий до прийняття кардинальних рішень у тому числі, при потребі, буду звертатися за підтримкою до керівництва держави». 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *