Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук прозвітував про результати роботи виконавчої гілки влади області та окреслив пріоритети на 2017 рік

Сьогодні під час дванадцятої сесії обласної ради сьомого демократичного скликання голова облдержадміністрації Олег Гончарук прозвітував про результати роботи виконавчої гілки влади області та окреслив пріоритети на 2017 рік.

Сьогодні під час дванадцятої сесії обласної ради сьомого демократичного скликання голова облдержадміністрації Олег Гончарук прозвітував про результати роботи виконавчої гілки влади області та окреслив пріоритети на 2017 рік.

За його словами, серед основних завдань у роботі виконавчої гілки влади у 2016 році було проведення ремонту магістральних доріг державного значення.

«Незважаючи на усю складність, яка є в державі внаслідок військової агресії на Сході держави, нам вдалося цього року за сприяння депутатів усіх рівнів залучити на ремонт основних автомагістралей області з державного бюджету один мільярд  67 мільйонів 700 тисяч гривень, що на 443 мільйони  800 тисяч гривень більше, ніж минулого року, – підкреслив очільник Прикарпаття. – З місцевих бюджетів на ремонт доріг спрямовано 240 мільйонів 100 тисяч гривень, що майже на 24 млн гривень більше, ніж у минулому році».

Зазначимо, що за два останні роки на ремонт дорожньої інфраструктури області спрямовано більше двох млрд гривень. Це дало змогу  цього року відремонтувати 130 км доріг. Загалом за два роки відремонтовано 212 км доріг області при тому, що загальна протяжність магістральних доріг державного значення, які проходять через нашу область, становить 817 км.

Завдяки відновленню дорожньої інфраструктури, область відвідало уже 2,2 млн. туристів, що дало поштовх для розвитку найбільш перспективної галузі економіки – туризму.

На думку Олега Гончарука, великі перспективи для розвитку туристичної індустрії мають Долинський, Рожнятівський, Верховинський, Косівський, Галицький та інші райони, де уже робляться перші конкретні кроки у цьому напрямку.

Керівник області також розповів про реалізацію проектів у галузі культури, зокрема, про започатковані і проведені у цьому році міжнародні  культурно-мистецькі фестивалі, які сприятимуть популяризації нашого краю для українських та європейських туристів, залучення в економіку краю іноземних інвестицій на основі започаткованої інвестиційної платформи «Єврокарпатська ініціатива». Йшлося про закладення символічної капсули у фундамент майбутнього заводу із виробництва електрокабельної продукції німецької холдингової компанії «Леоні» у м. Коломия, завдяки якому буде створено близько 700 робочих місць, а в найближчі роки їх кількість має збільшитися до п’яти тисяч, а також відкриття ІІ черги зернового елеватора в м. Городенка.

Окрему увагу голова облдержадміністрації Олег Гончарук зосередив на розвитку аграрної галузі та впровадженню  проектів, спрямованих на розвиток альтернативної енергетики, зокрема початку будівництва біогазового заводу ТОВ «Даноша» у селі Тустань Галицького району, забезпеченні стабільної роботи сонячних електростанцій у селах Старі Богородчани Богородчанського та Радча Тисменицького районів тощо.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *