Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук відзвітував перед громадськістю Прикарпаття про результати роботи облдержадміністрації за минулий рік

Сьогодні у залі засідань адмінбудівлі відбулася зустріч голови ОДА Олега Гончарука із представниками громадськості краю, під час якої він відзвітував про результати роботи виконавчої гілки влади у 2016 році, в якій взяла участь делегація від Надвірнянщини.

Сьогодні у залі засідань адмінбудівлі відбулася зустріч голови ОДА Олега Гончарука із представниками громадськості краю, під час якої він відзвітував про результати роботи виконавчої гілки влади у 2016 році, в якій взяла участь делегація від Надвірнянщини.

 Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих на шахті «Степова» на Львівщині.

Зазначимо, що звіт голови ОДА відбувся відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу».

За словами Олега Гончарука, минулого року область отримала значний фінансовий ресурс із державного бюджету для реалізації заходів у різних галузях. Це стало можливим завдяки згуртованій позиції всіх народних депутатів України від Прикарпаття, а також підтримці Президента України та Уряду.

«Незважаючи на усю складність, яка є в державі внаслідок військової агресії на Сході, минулоріч нам вдалося залучити на ремонт основних автомагістралей майже 1 мільярд  200 мільйонів гривень, а це на 450 мільйонів більше, ніж у 2015 році, – підкреслив очільник Прикарпаття. – Загалом за два останні роки в області  відремонтовано 212 кілометрів доріг на суму більше два мільярди гривень».

Розвиток дорожньої інфраструктури дав поштовх для збільшення потоку туристів на Прикарпаття. Зокрема, у 2016 році область відвідали більш ніж 2 мільйони 200 тисяч мандрівників.

Розповів Олег Гончарук і про реалізацію проектів у галузі культури, зокрема, започатковані та проведені у минулому році міжнародні культурно-мистецькі фестивалі, задля популяризації нашого краю для українських та європейських туристів.

«Як приклад можна відзначити, що міжнародний фестиваль «Карпатський простір» набирає обертів, розширює географію і цьогоріч стане ще більш знаковою подією не лише для Івано-Франківщини, але й усього Карпатського регіону», – підкреслив голова ОДА.

Звітуючи про соціально-економічний розвиток області, Олег Гончарук окреслив співпрацю із представниками вітчизняних та іноземних ділових кіл на основі започаткованої платформи «Єврокарпатська ініціатива».

«У жовтні 2016 року розпочато будівництво заводу з виробництва електрокабельної продукції німецької холдингової компанії «Леоні» у місті Коломиї, – зазначив Олег Гончарук. – Цей проект є однією з найбільших інвестицій області, завдяки якому цього року для мешканців краю буде створено близько 700 робочих місць, а в найближчі роки їх кількість має досягнути восьми тисяч».

Варто додати, що базовою складовою розвитку економічного потенціалу області є сільське господарство. Аграрна галузь на Прикарпатті стає все більш перспективною, а обсяги виробництва сільськогосподарської продукції з кожним роком зростають. Якісно нового рівня розвитку набуває тваринницька галузь. Вона є цікавою і для наших фермерів, і для потенційних інвесторів.

На переконання очільника області, робота в напрямку створення сімейних ферм, розвитку сільськогосподарської кооперації дозволить зберегти прикарпатське село.

Під час виступу Олег Гончарук розповів про впровадження проектів, спрямованих на розвиток альтернативної енергетики, будівництво та ремонт соціальних об’єктів.

«Минулоріч нам вдалося завершити кілька знакових довгобудів, а саме: Центральну районну лікарню в Галичі, поліклініку в місті Коломия, загальноосвітню школу в селі Княжолука Долинського району», – зазначив Олег Гончарук.

Загалом упродовж року на Прикарпатті було відкрито або відновлено роботу шести дошкільних навчальних закладів та реорганізувано 11 загальноосвітніх шкіл у навчально-виховні комплекси.

«На сьогодні утворено три опорні школи, для капітального ремонту яких з державного бюджету спрямовано більше восьми мільйонів гривень. Також закуплено 26 шкільних автобусів на суму понад 36 мільйонів гривень, – наголосив голова облдержадміністрації. – У той же час, за кошти обласного бюджету придбано 238 персональних комп’ютерів та ноутбуків, 61 комплект шкільних меблів».

Також під час звіту йшлося про роботу галузі охорони здоров’я області, зокрема, придбання доровартісного обладнання для медичних закладів на 70 млн грн., її реформування та створення госпітальних округів.

Окремо Олег Гончарук акцентував увагу присутніх на виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери області у 2016 році та підтримці учасників антитерористичної операції.

«Минулого року з державного бюджету 22 сім’ї отримали кошти для придбання житла на суму понад 12 мільйонів гривень, а ще двом учасникам АТО придбано житло вартістю більше одного мільйона  гривень», – повідомив голова ОДА.

На завершення виступу, Олег Гончарук зазначив, що разом з командою обласної державної адміністрації та місцевими радами визначатиме пріоритети соціально-економічного та культурного розвитку краю, ставитиме реальні завдання, реалізація яких принесе користь Прикарпаттю.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *