Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук відзвітував про результати роботи виконавчої влади та окреслив пріоритетні напрямки діяльності на 2018 рік

    

    
Сьогодні під час засідання сесії обласної ради голова облдержадміністрації Олег Гончарук окреслити результати, яких вдалося досягти у минулому році та акцентував увагу на проблемних питаннях, котрі потребують спільного вирішення цьогоріч.

«Не дивлячись на те, що ми мали найскладнішу за останні роки ситуацію із виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери, нам все ж таки вдалося зробити чимало для відновлення і вдосконалення інфраструктурних об’єктів у населених пунктах області, – зазначив у виступі очільник Прикарпаття. – Досягли ми цього завдяки постійному діалогу з депутатами обласної ради, під час якого завжди знаходили узгоджені рішення на користь нашим громадянам».

За словами Олега Гончарука, консолідована робота керівництва держави, народних депутатів України від міжфракційного депутатського об’єднання «Прикарпаття», а також місцевих органів влади дала можливість вперше, через фінансування з державного  бюджету, реалізувати окрему програму, яка спрямована на розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону.

«Ми були першими, хто почав реалізовувати реформу у дорожній галузі. За ці три роки ми маємо добрий результат, – наголосив голова облдержадміністрації. – Саме відновлення дорожнього покриття і приведення його до відповідних стандартів стало рушієм багатьох позитивних змін у соціально-економічному житті області».

Зазначимо, що у минулому році на ремонт доріг спрямовано понад 1 мільярд 328 мільйонів гривень, в тому числі з місцевих бюджетів понад 504 мільйони гривень, з яких понад 121 мільйон гривень в рамках митного експерименту. Загалом же за три роки, на капітальний ремонт доріг області освоєно з різних бюджетів близько  трьох мільярдів гривень, що дало змогу капітально відремонтувати 300 кілометрів доріг. Відремонтовано найпроблемніші ділянки автомобільних доріг Н-09 Мукачеве – Львів на ділянці від межі Закарпатської області через Яремче, Надвірну і до м. Івано-Франківська, Н-10 Стрий – Мамалига на ділянках від села Боднарів Калуського району до міст Івано-Франківська, Коломиї і до межі з Чернівецькою областю, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський на ділянках від с. Татарів до селища Ворохта, об’їзної дороги м. Косів, окремих ділянках в Коломийському та Городенківському районах.

Крім того, вдалося провести ремонт на окремих ділянках доріг Р-62 Криворівня – Чернівці, Т-09-05 Делятин – Раківчик, Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути.

Також у 2017 році розпочато відбудову автомобільних мостів. Упродовж 2017 року завершено роботи ще на п’ятьох мостах у Рожнятівському, Городенківському, Верховинському, Богородчанському районах та на території Яремчанської міської ради.

Олег Гончарук також  розповів про результати будівельно-ремонтних робіт, проведених на об’єктах у галузях освіти, охорони здоров’я, культури, спорту. Зокрема,  йшлося про  відновлення  24  дитячих садочків, у 17 з яких проведено капітальні ремонти, а у п’яти діти матимуть змогу навчатися у новозбудованих приміщеннях, закупівлю 12 шкільних автобусів за кошти освітньої субвенції з державного бюджету із залученням коштів місцевих бюджетів, придбання соціального житла, відкриття поліклініки у місті Коломия, проектною потужністю до однієї тисячі відвідувань за зміну, новозбудованого корпусу Галицької ЦРЛ, капітально відремонтованої Брошнів-Осадської лікарні у Рожнятівському районі.

«Торік лікувальні заклади області отримали 352 одиниці  сучасного медичного обладнання  на загальну суму 39 мільйонів 300 тисяч гривень, в тому числі за кошти місцевих бюджетів – на суму 18 мільйонів 600 тисяч гривень», – підкреслив очільник області.  Слід додати, що у 2017 році з державного бюджету на розбудову інфраструктури області вдалося залучити 558 мільйонів гривень. За рахунок зазначених коштів здійснювалося будівництво, реконструкція та капітальний ремонт сімсот тридцяти шести об’єктів сфери освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та дорожнього господарства області.

Розповів Олег Гончарук про досягнення області у розвитку туристичної галузі, роботу щодо залучення інвестицій та покращення інвестиційного клімату Івано-Франківщини, перспективні можливості агропромислового комплексу, соціальні програми, спрямовані на підтримку учасників антитерористичної операції,  проблемні питання щодо виплати заробітної плати бюджетним працівникам.

На завершення виступу голова ОДА окреслив депутатському корпусу основні напрямки роботи, над якими влада працюватиме у 2018 році.

«Сподіваюся, що 2018 рік принесе нам впевненість у власних силах і ми спільно зможемо зробити ще більше добрих і корисних справ для мешканців нашої області», – наголосив Олег Гончарук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *