Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук з робочим візитом на Надвірнянщині

  

  
22 жовтня  голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук з черговим робочим візитом відвідав Надвірнянський район. Супроводжували посадовця голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Василь Попович, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та представники засобів масової інформації. Програма  перебування очільника області була досить  насиченою.
  
Розпочалась робота з огляду  Тисменичанської ЗОШ І-ІІІ ст., в якій за рахунок коштів обласного бюджету (100 тис. грн.)  проведено заміну вікон на енергозберігаючі.
  
Також у рамках робочої поїздки голова ОДА  відвідав с. Гаврилівку. Громада села  у 2015 році виборола право приймати участь у ІІІ- фазі проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" в рамках якого реалізується мікропроект: "Енергозберігаючі заходи в Гаврилівській ЗОШ І-ІІІ ст. (Капітальний ремонт даху школи корпусу А)". Загальна вартість мікропроекту – 321 тис. грн. Виконано робіт на суму  близько 173 тис. грн. Реалізацію проекту планується завершити до кінця цього року. Крім того з районного бюджету на виконання робіт із ремонту даху передбачено 99,0 тис. грн. (профінансовано і виконано робіт на суму 59,0 тис. грн.). У 2015 році виконано робіт  із заміни тепломережі у школі на суму 70,2 тис. грн. та впорядковано бігові доріжки на шкільному стадіоні (12,4 тис. грн.). Із обласного бюджету на 2015 р. для ремонту системи водопостачання передбачено 60,0 тис. грн.  та з районного бюджету 20 тис. грн.
У  Парищанській ЗОШ І-ІІІ ст. за участю керівництва області відбулась  передача  комп’ютерного класу. 
 
В ході візиту Олег Романович  оглянув капітальний ремонт Ліснотарновицького навчально-виховного комплексу. У 2015 р. на проведення робіт із  капітального ремонту даху і заміни вікон  передбачена субвенція із обласного бюджету у сумі 620,0 тис. грн.  з районного бюджету 30 тис.грн.  Роботи  завершені.
Також він проінспектував хід робіт, які стосуються проведення реконструкції   пологового будинку   м. Надвірна. Ремонт цього медичного закладу розпочато у 2007 році. Станом на 01.01.2015 р. освоєно 1776,0  тис. грн. Також за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку передбачено фінансування у сумі 3,3 млн. грн. та 484,732 тис. грн. – співфінансування із районного бюджету.       Кошти плануються освоїти у повному обсязі до кінця року.
 
Олег Гончарук дав доручення  до 28 грудня 2015 року завершити ремонт пологового будинку. В ході огляду ЦРЛ було передано новий апарат УЗД  дитячій лікарні.
  
Високопосадовці побували у селищі Ланчин, де ознайомились з проведенням  реконструкції  приміщення   Червоної школи під адмінбу-динок Ланчинської селищної ради. Оглянули хід ремонту даху Ланчинської  ЗОШ І-ІІІ ст. та будівництво їдальні в Ланчинській  ЗОШ І-ІІ ст.. Тут передбачено наступні кошти: обласного бюджету в сумі -130,0 тис. грн,   районного бюджету -25,0 тис. грн, бюджету селищної ради – 120,0 тис. грн та кошти громади – 80,0 тис. грн.
  
В ході поїздки Олег Гончарук відвідав с. Заріччя, де проводиться ямковий ремонт дороги Делятин  – Яблунів.
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *