Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком

Сьогодні Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук в рамках програми перебування на Прикарпатті зустрівся з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком.

Сьогодні Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук в рамках програми перебування на Прикарпатті зустрівся з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком.

Сторони обговорили соціально-економічну ситуацію в області та реалізацію проектів у рамках двосторонньої співпраці.

Вітаючи іноземних гостей, очільник області висловив вдячність за візит делегації та зазначив, що така зустріч є знаковою, адже сам Посол є вихідцем з Прикарпаття.

«Знаю, що ваш батько народився в селі Білі Ослави Надвірнянського району, тому можемо говорити, що наш край є для вас рідним, – зазначив Олег Гончарук. – Разом тим, у вашій особі хочу подякувати Уряду Канади, який підтримує Україну у відстоюванні цілісності та суверенітету нашої держави. Зокрема, ваша позиція щодо продовження санкцій проти Росії залишається чіткою і незмінною».

Опісля сторони обговорили співпрацю між країнами. Йшлося про тренінги, які облдержадміністрація організовує спільно з представниками проекту «ПРОМІС». Також відзначалася вагомість підписаного Меморандуму між ОДА та канадською неурядовою організацією «SOCODEVI», метою якого є створення сприятливих  умов для розвитку молочарських кооперативів та сімейних ферм на Прикарпатті. 

Підсумовуючи зустріч, Олег Гончарук, зазначив, що Івано-Франківщина сьогодні активно розвиває відносини з сусідніми державами в рамках інвестиційної платформи «Єврокарпатська ініціатива». Проте не менш важливою є співпраця з Канадою. Очільник області запросив гостей відвідати 5-7 травня ІІ Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір», який відбуватиметься у місті Івано-Франківську.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *