Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук зустрівся з робочою групою Надвірнянського району

В середу 15 жовтня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів чергову нараду з робочою групою Надвірнянського району. Під час зустрічі за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації обговорили перелік найважливіших проблем, які потребують вирішення на місцевому рівні. Представники робочих груп серед найактуальніших питань виділяли ті, що стосуються будівництва і ремонту закладів соціальної сфери, облаштування дорожньої інфраструктури, наведення порядку в лісовому господарстві.

 

 


Представники Надвірнянщини своєю чергою говорили про потребу вирішення проблеми  вивезення та утилізації твердих побутових відходів. На даний час рекультивації земель потребує полігон твердих побутових відходів у селі Пнів і виділено земельну ділянку в розмірі 10 гектарів для створення нового полігону в районі. Надвірнянці також висловили надії на початок будівництва підприємства для утилізації відходів.
«Наради з робочими групами, створеними у районах, проводяться для того, аби визначитися з переліком найболючіших проблем,  фінансуванням важливих об'єктів до кінця цього року і з урахуванням планів на майбутнє, – зауважив голова облдержадміністрації. – Важливими для представників влади в області є також питання підготовки до зими та опалювального періоду».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *