Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Наливайко: «Реформування державної й комунальної преси є однією з ключових реформ в інформаційній сфері»Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко в інтерв’ю інтернет-виданню «Детектор медіа» окреслив проблеми зі створенням суспільного мовлення, розповів про плани щодо впровадження нового закону про реформування друкованих ЗМІ та реалізацію бюджетної програми «Українська книга».

Зокрема, Олег  Наливайко зазначив, що ДП УСТФ «Укртелефільм» є сьогодні єдиним суб´єктом реформування з 31 ДТРК, який не здійснив жодних кроків для припинення своєї діяльності шляхом приєднання до НТКУ. У зв’язку з цим Держкомтелерадіо в грудні 2015 року звернувся до правоохоронних органів із проханням вжити заходи, спрямовані на виконання та припинення вказаних правопорушень та притягнення винних осіб ДП УСТФ «Укртелефільм» до відповідальності.

Після завершення реорганізації ДП УСТФ «Укртелефільм» Держкомтелерадіо буде в змозі проводити дії щодо перетворення НТКУ на публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України», визначені постановою № 567 Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015.

Також Голова Держкомтелерадіо наголосив, що реформування державної й комунальної преси є однією з ключових реформ в інформаційній сфері. Наказом Держкомтелерадіо затверджено Порядок формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі.

Олег Наливайко звернувся до трудових колективів, а також засновників (співзасновників) державних і комунальних друкованих засобів масової інформації з проханням ухвалили рішення щодо участі в реформуванні на першому етапі. «Просимо надсилати Держкомтелерадіо клопотання та відповідні документи для включення друкованих ЗМІ та редакцій до зазначеного Переліку з урахуванням встановлених Порядком вимог», наголосив Олег Наливайко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *