Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Кеніз привітав працівників Національної поліції району

День Національної поліції України – це свято фахівців, які протидіють злочинності, підтримують громадську безпеку і порядок, охороняють права і свободи людей.
Цього дня в Надвірнянському відділенні поліції відбулись урочистості з нагоди професійного свята. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник міського голови Василь Василенко, духовенство та працівники поліції.
Вітаючи захисників правопорядку із святом Олександр Кеніз зазначив: “Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконуєте ви, щоб у нашій країні панували мир та спокій. Служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й саможертви».
За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та бездоганну службу, та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено кращих працівників Надвірнянського відділу поліції.

 

Додатки

  • jpg image1
    Розмір файлу: 0 B Завантаження: 128

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *