Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Кеніз взяв участь в засіданні колегії облдержадміністрації обговорили стан впровадження та дотримання місцевими органами державної влади Закону України «Про державну службу»

  
Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося спільне засідання колегії ОДА та Національного агентства України з питань державної служби, присвячене питанням практики застосування законодавства України про державну службу.

  
Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося спільне засідання колегії ОДА та Національного агентства України з питань державної служби, присвячене питанням практики застосування законодавства України про державну службу.
Участь у її роботі взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, голова обласної ради Олександр Сич, голова Центрального комітету профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук. Надвірнянщину представляли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Іван Тодорук, керівник апарату Микола Кравчук та  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Учасники колегії обговорили стан впровадження та дотримання місцевими органами державної влади Закону України «Про державну службу», організацію професійної підготовки державних службовців та питання регіональних аспектів організації підвищення кваліфікації управлінських кадрів.
На переконання Олега Гончарука, сьогодні інститути місцевої влади потребують нових підходів у прийнятті управлінських рішень, а також компетентних та небайдужих службовців.
«Тільки через якісну роботу кожного державного службовця, який пройшов конкурсний відбір, ми зможемо реалізувати ті реформи, які впроваджуються у різних сферах», – наголосив очільник Прикарпаття.
Начальник міжрегіонального управління НАДС в Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Світлана Онищук поінформувала присутніх про основні аспекти реформування системи державного управління, запровадження компетентнісної моделі управління кадрами, оцінювання результатів роботи держслужбовців, їх кар’єрної мотивації, підвищення кваліфікаційних вимог. Зокрема, йшлося про проведення відкритих конкурсів на зайняття вакантних посад в органах державного управління. Зазначалося, що впродовж року на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби розміщено 2510 оголошень про проведення конкурсів у органах виконавчої влади на території Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей. Проведено 2264 конкурси, визначено 2110 переможців.
Про організацію професійної підготовки державних службовців в контексті законодавства про державну службу розповів директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Дмитро Дзвінчук. Він, зокрема, наголосив, що у становленні та розвитку державного службовця дедалі більшу роль відіграє його професійна компетентність. Питання професіоналізму держслужбовців є одним із пріоритетних питань в державній політиці України.
Слід також додати, що у рамках проведення засідання відбулася виставка творчих робіт державних службовців облдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *