Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Кеніз взяв участь у роботі сесії обласної ради

Сьогодні в Івано-Франківську проходить перше пленарне засідання 26 сесії обласної ради. Участь у його роботі бере голова облдержадміністрації Олег Гончарук.
Очільник області, коментуючи звіт голови обласної ради Олександра Сича про діяльність органу місцевого самоврядування впродовж цього року, зазначив, що між обласною державною адміністрацією та облрадою налагоджена тісна співпраця щодо соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини та вирішення актуальних питань прикарпатців.

«Я хочу висловити вдячність депутатам та керівництву обласної ради за підтримку у веденні діалогу з жителями Івано-Франківщини, – зазначив Олег Гончарук. – Саме з вашою допомогою нам вдається вирішити чимало проблемних ситуацій щодо розв’язання найактуальніших питань життя прикарпатців».

Голова облдержадміністрації також подякував працівникам бюджетної сфери за розуміння у вирішенні питання незабезпеченості фінансовим ресурсом на виплату заробітної плати.

Варто підкреслити, що на сьогодні вдалося погасити заборгованість по зарплаті вчителям та медичним працівникам Івано-Франківщини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *