Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Кеніз зустрівся із сім’єю загиблого учасника АТО Юрія Головченка

  

  
Сьогодні, 23 жовтня відбулась зустріч голови Надвірнянської райдержадміністрації Олександра Кеніза із сім’єю  учасника АТО Юрія Головченка, який загинув 13 жовтня  2017 року під час захисту територіальної цілісності нашої держави. У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та начальник управління соціального захисту населення РДА Ярослав Гундяк.
Під час спілкування з рідними військового Олександр Кеніз висловив слова співчуття: «Смерть бійців, що захищають нашу Батьківщину, – завжди величезна трагедія. Особливо важко сприйняти таку новину рідним. Щирі співчуття Вам. Герої не вмирають!».
Посадовці обговорили  нагальні питання, зокрема, з районного бюджету буде виділено 50 тис. грн. матеріальної допомоги, також буде вирішуватиметься питання  отримання житла (відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.06.2015року № 407 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок», від 20 травня 2015 року № 348 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов»).
Окрім того, обговорили  надання всіх послуг та пільг, які їм належать. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *