Олександр Кеніз зустрівся з родинами загиблих героїв
![](/sites/default/files/images/ато 055.jpg)
![](/sites/default/files/images/ато 055.jpg)
Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник керівника апарату Іван Бурій та начальник управління соціального захисту населення Іван Гурмак відвідали сім’ї Юрія Барана та Владислава Файфури.
Керівник району зустрівся з родинами загиблих героїв не заради того, щоб просто передати гостинці, а
головне – особисто дізнатись про їхні проблеми та в подальшому допомогти у їх вирішенні.
Гостей зустріла вдова Юрія Барана Марія Михайлівна -про чоловіка згадує з великою ніжністю і любов'ю. Єдина розрада для жінки – діти. Донечка Анастасія розповіла присутнім про свої вподобання, про те чим займається і ким планує стати в майбутньому.
![](/sites/default/files/images/ато 020(1).jpg)
Також Олександр Володимирович відвідав сім’ю загиблого Владислава Файфури. Вдова Надія Романівна з маленьким Дмитриком на руках розповілапро донечок Валентину і Тетяну, про проблеми, з якими стикається родина, про допомогу, яку надають перш за все рідні, волонтери та влада.
![](/sites/default/files/images/ато 037.jpg)
Потім всі разом підійшли до меморіальної дошки пам’яті героям, запаливши лампадки, помолилися, вшанували хвилиною мовчання загиблих в зоні АТО.
«Відвідавши ці дві родини, бачу, що про них піклуються та допомагають в першу чергу рідні, волонтерські організації. Ми пам’ятаємо наших Героїв та їхні сім’ї і в майбутньому будемо підтримувати їх» – зазначив голова райдержадміністрації.
![](/sites/default/files/images/ато 053.jpg)
![](/sites/default/files/images/ато 055.jpg)
Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник керівника апарату Іван Бурій та начальник управління соціального захисту населення Іван Гурмак відвідали сім’ї Юрія Барана та Владислава Файфури.
Керівник району зустрівся з родинами загиблих героїв не заради того, щоб просто передати гостинці, а
головне – особисто дізнатись про їхні проблеми та в подальшому допомогти у їх вирішенні.
![](/sites/default/files/images/ато 011(2).jpg)
![](/sites/default/files/images/ато 020(1).jpg)
Також Олександр Володимирович відвідав сім’ю загиблого Владислава Файфури. Вдова Надія Романівна з маленьким Дмитриком на руках розповілапро донечок Валентину і Тетяну, про проблеми, з якими стикається родина, про допомогу, яку надають перш за все рідні, волонтери та влада.
![](/sites/default/files/images/ато 032(2).jpg)
![](/sites/default/files/images/ато 037.jpg)
Потім всі разом підійшли до меморіальної дошки пам’яті героям, запаливши лампадки, помолилися, вшанували хвилиною мовчання загиблих в зоні АТО.
0 Коментарі