Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Кеніз зустрівся з родинами загиблих героїв

   

   
    Сьогодні  голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник керівника апарату Іван Бурій та начальник управління соціального захисту населення Іван Гурмак відвідали сім’ї  Юрія Барана та Владислава Файфури.
    Керівник  району зустрівся з родинами загиблих героїв не заради того, щоб просто передати гостинці, а
головне –  особисто дізнатись про їхні проблеми та в подальшому допомогти у їх вирішенні.

  Гостей зустріла вдова Юрія Барана Марія Михайлівна -про чоловіка згадує з великою ніжністю і любов'ю. Єдина розрада для жінки – діти. Донечка Анастасія розповіла присутнім про свої вподобання, про те чим займається і ким планує стати в майбутньому.

 
Також Олександр Володимирович відвідав сім’ю загиблого Владислава Файфури. Вдова Надія Романівна з маленьким Дмитриком на руках розповілапро донечок Валентину і Тетяну, про проблеми, з якими стикається родина, про допомогу, яку надають перш за все рідні, волонтери та влада.

 
Потім всі разом підійшли до меморіальної дошки пам’яті героям, запаливши лампадки, помолилися, вшанували хвилиною мовчання загиблих в зоні АТО.

   «Відвідавши ці дві родини, бачу, що про них піклуються та допомагають  в першу чергу рідні, волонтерські організації. Ми пам’ятаємо наших Героїв та  їхні сім’ї і в майбутньому будемо підтримувати їх» – зазначив голова райдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *