Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Сич: Українській молоді належить виконати важливу місію – збудувати якісно нову Українську державу

"Якщо ми будуємо державу завтрашнього дня, державу для молоді, то ніхто, окрім молоді її такою, як вона хоче, не збудує.

"Якщо ми будуємо державу завтрашнього дня, державу для молоді, то ніхто, окрім молоді її такою, як вона хоче, не збудує.

Якщо ми сьогодні стверджуємо, що дуже складно працює державна управлінська машина, то ніхто її не відрегулює так, як це можуть зробити молоді, креативні, енергійні особистості. Спішімо це зробити, спішімо жити, спішімо сповна зреалізувати той потенціал, який закладено у нас Господом Богом!"

 Про це віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич заявив 26 серпня в Івано-Франківську на офіційному відкритті Світового конгресу українських молодіжних організацій, який відбуваєтьться в рамках Форуму української молоді діаспори. Участь у ньому беруть представники української діаспори з більш, ніж тридцяти держав світу.

"Від імені Українського уряду маю честь сьогодні привітати кожного з Вас на Форумі української молоді діаспори, щиро бажаю успіхів Світовому конгресу українських молодіжних організацій, усім громадським інституціям у спільній справі закладання основ якісно нової Української держави. При цій нагоді я не можу не привітати усіх нас з тим днем, що є Великоднем українського духу, з Днем воскресіння Української держави – з Днем Незалежності!", – наголосив Олександр Сич.

 За словами віце-прем'єр-міністра, проведення такого роду заходів є надзвичайно важливим, незважаючи на ті складні реалії, в яких сьогодні опинилася Україна з огляду на необгрунтовану агресію північного сусіда. Олександр Сич висловив переконання, що наша країна з гідністю та високо піднятою головою пройде крізь усі випробовування, які випали на її долю, а принципи та постулати, за які віддали життя герої Небесної сотні, за які гинуть українські військовослужбовці, захищаючи цілісність Української держави, будуть втілені в життя та стануть дороговказом для майбутніх поколінь.

 "Я вірю, що ми переможемо! Щиро бажаю, аби держави Вашого замешкання не зазнали такої біди, як сьогодні її переживає Україна. Від імені Уряду, я висловлюю вдячність державам вашого замешкання за ту допомогу,- і моральну, і матеріальну, -що її ви надаєте. Переконаний, що Україна віддасть сторицею Європі те, з чим Європа йде сьогодні до України!", – резюмував Олександр Сич, звертаючись до учасників форуму.

 У рамках проведення Форуму відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між СКУМО і Міністерством молоді та спорту України, презентація відеофільму Василя Ілащука "Листи з Майдану", міжнародної фотовиставки "Обличчя Майдану", заплановано показ колекції етноодягу, а також панельних дискусій, присвячених ролі молоді  у сучасних державотворчих процесах, стану інформаційного простору, збереженню та розвитку української національної спадщини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *