Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Сич з робочим візитом відвідав Надвірнянщину

 
Сьогодні голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, начальник відділу з питань міжнародних зв'язків, інвестицій та проектної діяльності Юрій Цимбалюк з робочою поїздкою відвідали Надвірнянський район.

 
Сьогодні голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, начальник відділу з питань міжнародних зв'язків, інвестицій та проектної діяльності Юрій Цимбалюк з робочою поїздкою відвідали Надвірнянський район.
 Метою такого візиту було вивчення результатів реалізації проектів – переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та ознайомлення з об’єктами інфраструктури, які фінансувалися у 2017 році, або ж, які фінансуватимуться у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету.
Керівництво обласної ради спільно з головою районної ради Іваном Гурмаком, головою районної державної адміністрації Олександром Кенізом, заступником голови райдержадміністрації Богданом Зеленчуком та депутатами районної ради побували на об’єктах, які потребують фінансування з обласного бюджету. Зокрема, вони відвідали Тисменичанську ЗОШ І-ІІІ ст., у якій необхідно провести перекриття покрівлі, Назавизівську ЗОШ І-ІІ ст., де є потреба облаштування спортивного залу, оглянули в с. Цуцилів  капітальний ремонт Меморіального комплексу воїнам ОУН – УПА та спортивний майданчик зі штучним покриттям в селі Стримба.       
Також, посадовці детально ознайомилися  з реставрацією Пнівського замку. Минулого року проект щодо реконструкції Пнівського замку «Великі зміни малими кроками. Замок Куропатви ХVІ століття у селі Пнів» став одним із переможців на обласному конкурсі проектів, відтак його реалізуватимуть за підтримки Надвірнянської міськради (150 тис. грн.), Надвірнянської райради (250 тис. грн.), Пнівської сільради (100 тис. грн.) та Івано-Франківської облради (400 тис. грн.). Загальна сума – 900 тисяч. Ще орієнтовно 1,5 млн. грн. передбачено на протиаварійні роботи задля збереження тієї частини замку, яка постійно підмивається потічком Підзамче.
У планах – відбудова в’їзної вежі замку, реконструкція муру між західною і  в’їзною вежами. Ініціатори проекту сподіваються, що за два-три роки значну частину історичної пам’ятки вдасться відновити і Пнівський замок стане одним з найцікавіших туристичних об’єктів в Івано-Франківській області.
В рамках візиту керівництво області, за участю голови районної ради Івана Гурмака та голови райдержадміністрації Олександра Кеніза зустрілися з депутатами обласної та районної рад, головами об’єднаних територіальних громад, міської, сільських, селищних рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, та організацій району, представниками громадськості. Олександр Сич зазначив, що такі зустрічі мають системний характер та висвітлив побачені недоліки і напрямки роботи з їх усунення, відзначив і здобутки, висловивши вдячність за ініціативу та сумлінну роботу.
Олександр Кеніз та Іван Гурмак подякували голові обласної ради за підтримку та наголосили, що сподіваються на подальшу співпрацю.
  
  
  
  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *