Олена Сайко здобуває срібло на Європейських іграх
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/222.jpeg)
21-22 червня 2015 року в м. Баку Азейбаржан відбулися І Європейські Ігри на яких Надвірнянка Олена Сайко у ваговій категорії до 64 кг принесла українській збірній срібну медаль. У фінальному поєдинку наша спортсменка поступилася білорусці 1:2. Призедент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Олену та тренерів Євгена Боднарука та Володимира Наконечного з прекрасним досягненням, побажавши й надалі гідно представляти рідну країну на міжнародних стартах.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/222.jpeg)
0 Коментарі