Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Опалювальний сезон на Прикарпатті проходить стабільно

Стан проходження опалювального сезону 2020-2021 років проаналізували сьогодні під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та головами РДА, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик.

Начальник управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, комунально-житлового господарства, містобудування та архітектури ОДА Ігор Гунін доповів про основні параметри проходження опалювального сезону, який на Прикарпатті розпочато з 15 жовтня.

За його словами, процес проходить стабільно та без зривів, суттєвих ризиків в його організації немає. Всіма підприємствами теплоенергетики укладено договори на постачання природного газу з НАК «Нафтогаз України», погашено заборгованість за договорами реструктуризації та досягнуто 90% рівня розрахунків, що дало можливість отримати номінації природного газу.

Станом на 3 грудня підприємствами теплоенергетики забезпечено теплопостачанням житловий фонд, а також 1155 закладів соціальної сфери, в тому числі 286 дитячих садочків, 759 закладів освіти та 110 закладів охорони здоров’я.

Бурштинська та Калуська ТЕЦ, які надають відповідно послуги з теплопостачання в міста Бурштин та Калуш, забезпечені вугіллям та мазутом на понад 20 днів роботи.

Заборгованість підприємств теплоенергетики області за використаний природний газ за весь період складає 87 %, а за поточний рік – 196 млн грн, або 30%. Для погашення боргів, зокрема, містом Івано-Франківськом, укладено договір реструктуризації з НАК «Нафтогаз України».

Для всіх комунальних підприємств теплоенергетики органами місцевого самоврядування затверджено тарифи на постачання теплової енергії на опалювальний сезон 2020/21 років.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *