Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Орден матері бійця АТО»

– Є у світі одне слово, перед яким усі народи низько схиляють голови. Це слово – «Мати». Сотні матерів звичайних українських хлопців сьогодні об’єднані спільною бідою та гордістю за своїх синів. І немає щирішої молитви за материнську. Лише материнська любов не знає кордонів страху, сумнівів та розрахунків.
Ганна Ментинська, матір загиблого добровольця, який пішов до лав ЗСУ в серпні минулого року. Служив у складі 53-ї механізованої бригади, в/ч м. Сєвєродонецьк. Безпосередньо брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей, зокрема під Авдіївкою, на шахті «Бутівка». Під час ротації проходив навчання на полігоні «Широкий Лан», де і отримав загострення страшної хвороби, яка забрала його життя.
– Наші сини перебувають під обстрілами, знають гіркоту втрати бойових побратимів і ризикують власним життям заради миру та спокою в нашій країні, – зазначила мати воїна-Героя.
В рамках фестивалю «Станіславівська мармуляда» в Івано-Франківську
нагадаємо, його організували, щоб допомогти онкохворому сину учасника АТО Станіславу Фармузі була нагороджена відзнакою «Орден матері бійця АТО» матір Юрія Ментинського.
Люди, які отримують орден, назавжди будуть закарбовані в книзі. Щоб наші діти та онуки знали і пам’ятали їх.
Ви втратили найдорожче – своїх синів, заради збереження життя інших людей. І Ви заслуговуєте на нашу найбільшу повагу та підтримку. Вам – особлива шана, ваші діти загинули недаремно, і їхній подвиг не буде забутий.
Низько схиляємо голову перед матерями, які не дочекалися своїх синів з війни.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *